Kurumsal Kimlik - Amaç - Kalite BelgeleriProjelerFaaliyet ve Uygulama Alanları.Makine ParkıİştiraklerimizReferanslarİş Başvuru FormuFaydalı Linkler

       

Emlak Bankası konut inşaatı
 
Adıyaman Belediyesi Koru-Palanı içme suyu ishale hattı inşaatı
 
Adıyaman Belediyesi işhanı inşaatı
 
Ankara Büyükşehir Belediyesi Kıbrıs Caddesi yol tretuvar inşaatı
 
Ankara Büyükşehir Belediyesi Sincan demiryolu ve alt geçit inşaatı
 
Ankara Büyükşehir Belediyesi Akçay tesisleri trafo inşaatı
 
İSKİ (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) Genel Müdürlüğü Gaziosmanpaşa şube müdürlüğü mesuliyet sahasında (Gaziosmanpaşa ve Eyüp İlçeleri) yeni kanalizasyon yapımı, kanalizasyon onarımı, baca yükseltilmesi, baca temizliği, tıkalı rabıt ve kanal açılması işi.
 
İSKİ Genel Müdürlüğü Kartal Şube Müdürlüğü mesuliyet sahası içerisinde(Kartal ve Maltepe ilçeleri) su ve kanal yapım-bakım işi.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTON A.Ş. Anadolu yakası çevre düzenlemesi, tretuvar inşaatı işi.
 
Karayolları Genel Müdürlüğü 17.Bölge Müdürlüğü Düzce(Gümüşova)-İstanbul-Edirne(Kapıkule) arası otoyol ve bağlantı yollarında sanat yapıları temizliği, kanal görüntülemesi , kanal temizlenmesi ve rahabilitasyonu, kazısız yöntemle boru değiştirilmesi işi.
 
İSKİ Genel Müdürlüğü Ümraniye Şube Müdürlüğü mesuliyet sahasında(Ümraniye, Sultanbeyli, Samandıra, Sarıgazi, Çekmeköy, Şile belediye sınırları) içme suyu ve atık su yapım, bakım ve rehabilitasyon işi.
 
İSKİ Genel Müdürlüğü Büyük Çekmece Şube Müdürlüğü mesuliyet sahasında içme suyu ve atık su yapım, bakım ve rehabilitasyon işi.
 
Anadolu yakası I. Kısım müteferrik atıksu ve yağmur suyu kanal inşaatı projesi kapsamında, Üsküdar merkez ve merkez mahalleleri'nin atıksu ve yağmur suyu ayrıştırılması çalışmalarının yapılması.
 
Alman yatırım bankası kwf projesi olan Diyarbakır su ve kanalizasyon idaresi içme suyu malzemeleri temini işi.
 Mesnevi Cd. Komşu Sok. No:1/5 Çankaya
Tel:+90.312 440 45 63 Pbx Fax:+90.312 438 74 55
info@akadinsaat.com