Kurumsal Kimlik - Amaç - Kalite BelgeleriProjelerFaaliyet ve Uygulama Alanları.Makine ParkıİştiraklerimizReferanslarİş Başvuru FormuFaydalı Linkler

       


TU XING XUN NO - DIG TECH (BEIJING) CO.LTD

DDW-100 Yatay Boru Döşemeleri Kazı Makinesi

 

 

Bu kazı makinesi, kasadan tekerlekli kombine şase kullanmaktadır. Sistem hacmi küçüktür ancak yaptığı iş çok büyüktür. İki tür  yapım fonksiyonu vardır, düz ve eğimli. Rig, Bir kutu şasi kızaktan, malzeme girişi için motorlu zincirden, hidrolik kelepçe boşaltma sisteminden ve çalışma kumanda konsolundan oluşmaktadır. Bu sistem güvenilir ve etkilidir, şehir çalışmalarında, kısıtlı alana özel olarak adapte edilmiştir. Her tipteki kablo iletimi projesinde en iyi tercihtir.

 


DDW-230 Yatay Boru Döşemeleri Kazı Makinesi

 

Lastik  paletli araç tarafından taşınan rig, güçlü Cummins turboşarjlı dizel motordan (6BT), malzeme girişi için motorlu zincirden, çakma başlığı için iki motordan, ikili hidrolik kelepçe boşaltma sisteminden ve çalışma kumanda konsolu parçalarından oluşmaktadır. Delme rigi ekipmanı hızlı, güvenilir ve etkilidir. 1.7 m3 lük çamur karıştırma hazneleri sayesinde çamuru hızla karıştırır.

 


DDW-110 Yatay Boru Döşeme Kazı Makinesi

 

 

Lastik paletli araç tarafından taşınan rig, yerli dizel motordan, kutu şasi kızağından, giriş için motorlu zincirden, iki hidrolik kelepçe boşaltma cihazından ve çalışma kumanda konsolundan oluşmaktadır.Küçük delme rigi yüksek kapasiteye sahiptir, şehirde, sınırlı çalışma alanlarına özel olarak adapte edilmiştir. Aynı güçteki daha büyük ekipmanın sağladığı çalışmayı, daha küçük alanlarda sağlar.

 

 
 Mesnevi Cd. Komşu Sok. No:1/5 Çankaya
Tel:+90.312 440 45 63 Pbx Fax:+90.312 438 74 55
info@akadinsaat.com