Kurumsal Kimlik - Amaç - Kalite BelgeleriProjelerFaaliyet ve Uygulama Alanları.Makine ParkıİştiraklerimizReferanslarİş Başvuru FormuFaydalı Linkler
     

1989 yılında Ankara’da kurulan firmamız ana faaliyet konusu olarak inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet sunmaktadır. Sektörün öncü firmalarından olan AKAD hizmet kalitesini sürekli artırarak yerel ve uluslararası boyutlarda birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

  

 
İnşaat firmamız İSKİ projelerini başarı ile yürütürken bir yandan da prestij konut ve iş merkezleri inşa etmektedir.

Akad İnşaat, müteahhitliğini üstlendiği her projeyi kaliteli ve zamanında teslim etmek esasına dayandırmakta, projenin özüne bağlı kalmaya ve saygı duymaya özen göstermekte, projenin her aşamasında uzmanlık gerektiren bilgi birikimi, mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile projeleri gerçekleştirmektedir.
 
Günümüz yaşantısının vazgeçilmez unsuru alt yapı projeleri hizmet alanlarımızdan birini oluşturmaktadır. Bu konudaki uzmanlığını kanıtlamış olan AKAD İnşaat, kapsamlı çalışmanın gereği olan entegrasyon gücünü uluslararası işbirliği ve proje yönetimindeki deneyiminden almaktadır.

 Faaliyet alanları içerisinde altyapı projeleri, otoyollarda sanat yapılarının yapılması, bakım ve temizliği, içme suyu yağmur suyu ve pissu hatlarının kazılı / kazısız yöntemle yenilenmesi, freze ile iç cidarların  tesfiye edilmesi ve rehabilitasyonu yer almaktadır.
 
Klasik açık kazı yöntemi ile içme suyu, yağmur suyu ve atık su hatlarının yapımı ve onarımı.
Kamera cihazı monte edilmiş görüntü- leme aracı ile kanalların görüntülenmesi, arıza tespiti ve uygulanacak arıza metodunun belirlenmesi; bu bilgilerin DVD ve dosya ortamında arşivlenmesi. 

 
Yönlendirilmiş kazısız boru döşeme tekniği ile yeni HDPE boru döşenmesi (Forage Dirige yönlendirilmiş Yöntemi )

 
Yüksek basınç ve emme gücü (Recycle özelligine sahip kombine aracı) olan araçlarla kanal temizliği yapılması.

Kamera cihazı monte edilmiş görüntüle...
 
Robot kameralarla tespit edilen arızaların(kanal içine sarkmış PVC, deforme olmuş contalar, ağaç kökleri ve künk yüzeyinde oluşmuş beton tortular v.s) Robot freze araçlarıyla giderilmesi.

 
Otoyollarda, tüm tali ve anayollarda her türlü sanat yapısı temizligi, her türlü kutu menfez ile, büz ve mecra kanallarının içindeki batak, balçık ve alüvyon birikinti malzemelerinin temizlenmesi çıkan malzemelerin menfez alanından taşınması ve boşaltılması.

Otoyollarda ve Boğaziçi  Köprülerinde yağmursuyu kanalları temizliği, görüntülenmesi ve rahabilitasyon çalışması.

 
Kazılı Yöntem
Teknolojik İşler (Kazısız yöntem)

 
Fiyat Avantajı
Süre Avantajı

 
 
Bugüne kadar yaptığı işleri en uygun maliyetle, en verimli şekilde ve zamanında bitirerek iş yaptığı idarelerin takdirini kazanmıştır.
 
Türkiye'de konusunda lider firmalardandır.

 

Ekibimiz Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinden mezun, uzun yılları kapsayan tecrübeli ve birikimli inşaat, makine, harita ve çevre mühendisleri ile İngilizce başta olmak üzere muhtelif yabancı dillere hâkim işletme ve iktisat mezunu yöneticilerden oluşmaktadır.
 
 
Robocam, kablo kumandalı yatayda 4 yön hareket, düşeyde bütün eksenlerde 360 derece gözlem ve çalışma yapabilen elektromekanik bir iş robotdur.

 
 
Şehir içi içme suyu hatlarında kullnılan Ductilefont borulardan önce A.Ç.B boru, Pik boru veya PVC borular kullanılıyordu.

DDW-100 Yatay Boru Döşemeleri Kazı Makinesi
Bu kazı makinesi, kasadan tekerlekli kombine şase kullanmaktadır. Sistem hacmi küçüktür ancak yaptığı iş çok büyüktür.Mesnevi Cd. Komşu Sok. No:1/5 Çankaya
Tel:+90.312 440 45 63 Pbx Fax:+90.312 438 74 55
info@akadinsaat.com